Son Güncelleme: 3 Haziran

Film İndirme Programı - En İyi Film İndirme Programı [2021] - İnternetten HD Ücretsiz Film İndirme Programı İndir

Film indirme programı ile istediğiniz filmleri bilgisayarınıza indirebilir ve dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Bu yazıda film indirme programı arayanlar için HD ücretsiz film indirme programlarını inceleyeceğiz. Bu programlar ile internetten ve YouTube'den film indirebileceksiniz. Ayrıca bu programlar ile bilgisayarınıza (pc) ve mobil (Android veya iPhone) telefonunuza da film indirebileceksiniz.

Aslında neredeyse birçok dizi ve film internete düşer ve bizde buradan izleyebiliriz. Ancak filmlerin yayınlandığı siteler çoğunlukla reklamlarla doludur ve film keyfimiz bölerek canımızı sıkarlar. Buda kaliteli bir film keyfi için film indirme programı arayışına sebep olur. Tabi birde filmin en heyecanlı yerinde yaşadığımız internet kesintileri var. Diğer yandan sinemalarda vizyona giren filmleri izleyebilmek için belirli bir bütçe gerekiyor.

Kesintisiz bir film keyfi yaşamak veya herhangi bir videoyu indirmek için film ve video indirme uygulamalarına ihtiyacımız var. Bilgisayarlarımıza kolayca kurabileceğimiz tarayıcılarımızda da çalışabilen bir uygulama tam ihtiyacımız olan şey! Film indirme programlarından oluşan makalemizden ve listemizden, mobil telefonunuza veya bilgisayarınıza (pc) film veya video indirebileceğiniz kurulumu kolay bir program seçerek film veya videonuzu indirebilirsiniz.

Film indirme programları nelerdir? En iyi film indirme programı hangisidir? Hangi uygulamalar ile film veya video indirilir? Film indirme programları nasıl kurulur? Film indirme uygulamaları nelerdir? Android için en iyi film indirme programı hangisidir? Windows ve Windows 10 için en iyi, film indirme uygulaması hangisidir? gibi soruları olan ziyaretçilerimizi düşünerek oluşturduğumuz 2021 güncel film indirme programı listesi ile tüm film indirme programlarını sizin icin inceledik !
(Liste düzenli şekilde güncel tutulur, ekleme ve düzeltmeler yapılır.)

Film İndirme Programı Nedir? Nasıl Çalışır?

Film indirme programı kullanmak isteyenlerin bilmesi gereken bazı detaylar var.

Film indirme programları, kullandıkları yazılımsal yöntemler ile filmin barındığı sunucuya bağlanıyor ve filmi izliyormuş gibi görünüp indirme talebinde bulunuyor. Bazı durumlarda bu bağlantının filmi izlemek değil de indirmek amaçlı olduğu anlaşılıyor ve indirme başarısız oluyor.

Bu yazıda önereceğimiz film indirme programları çeşitli yöntemler ile film indiriyor. Bu yöntemler:

  • Tarayıcı eklentisi ile indirme
  • Windows pc bilgisayar masaüstü programları ile indirme
  • Torrent ile indirme
yöntemlerinden oluşuyor. Yazımızın devamında bunlardan kısa kısa bahsedeceğiz.

Yazımızın bu kısmı filmleri indirerek izlemeyi tercih edenler için, ikinci kısmı ise programların kurulumu ile uğraşmaya üşenen 😀 dizi ve filmleri online izlemeyi sevenler için. Android ve iPhone telefonlarda veya bilgisayarlarınızda kolayca kurulumunu yaparak dilediğiniz filmi indirebileceğiniz programlarına ek olarak online ücretsiz film ve dizi izleyebileceğiniz uygulamaları da bulabilirsiniz. İster mobil telefonunuza indirin isterseniz bilgisayarınıza indirerek kolayca kurun ve dilediğiniz filmi veya videoyu indirin. Programları derlerken kurulum ve kullanımı basit programları seçmeye özen gösterdik. Şimdi bir film indirme programı seçerek filmimizi indirmeye başlayalım.

Bunu biliyor muydunuz?

Son yıllarda dünyada en çok film yapılan ilk üç ülke sırasıyla Nijerya, Hindistan ve Çin'dir.

1. Internet Download Manager (IDM/IDMAN): En İyi Film İndirme Programı

IDM; hızlı indirme, stabil çalışma ve diğer birçok özelliği ile listemizin birinci sırasını alarak 2021'in en iyi film indirme programı olmayı hakediyor.

30 günlük deneme sürümü bulunan Internet Download Manager, 30 günlük ücretsiz kullanımdan sonra uygun bir ücret talep ederek lisans almanızı istiyor. Uygulama ilk yapıldığı dönemlerde ücretsiz olarak indirilebiliyordu. Yoğun bir talep gören program, ücretsiz sürümünü 30 günlük kullanım ile sınırladı.

Internet Download Manager (IDM / IDMAN), Chrome ve Opera gibi tarayıcılarla birlikte çalışan video indirme programıdır. IDM ile video, müzik, film ve YouTube videolarını kolayca indirebilirsiniz.

İnternet kullanıcılarının birçoğuna göre en iyi film indirme programı tartışmasız IDM. Ancak 30 günlük ücretsiz sürümü bittiğinde hata vermeye başlıyor ve lisans satın almanızı gerektiriyor. Bu detayı biraz sıkıcı olsa da, IDM birçok programı geride bırakarak film indirme programı listemizin ilk sırasında yer aldı.

IDM Nasıl Çalışır? IDM Programı ile Film İndirme

IDM, sadece Windows bilgisayarlarda çalışan bir masaüstü programdır. IDM, Windows'un tüm sürümlerinde (Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista) tam uyumlu şekilde çalışıyor. Bu programı kullanmak için bilgisayarınıza indirerek kurmanız gerekiyor.

IDM, aslında her şeyi indirebilir. Ancak film indirme programı olarak kullanmak isteyenler çoğunlukta. IDM ile film indirmek istiyorsanız, önce programı aşağıdaki butona tıklayarak indirin ve bilgisayarınıza kurun. Daha sonra tarayıcınıza, tarayıcı eklentisinin kurulduğundan emin olun.

IDM'yi nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, YouTube'daki IDM nasıl kurulur videolarını izleyebilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra film indireceğiniz sayfaya girin. IDM küçük bir kutu çıkaracak, bu kutuya tıklayarak o sayfadaki filmi indirebilirsiniz.

2. uTorrent Film İndirme Programı

uTorrent (okunuş: ju'torrent), kolay kurulumu, kullanımı ve sorunsuz indirmeleri nedeniyle en popüler ücretsiz indirme programlarından biridir. Ayrıca Windows, Android ve Mac için kullanılabiliyor. uTorrent'in daha falza özellik içeren ücretli pro sürümü de bulunuyor.

En İyi Film İndirme Programı - UTorrent
Film İndirme Programı - UTorrent

uTorrent Nasıl Kullanılır?

uTorrent, BitTorrent protokolünü kullanarak dosya gönderip almanızı sağlayan bir yazılımdır. uTorrent'i varsayılan ayarlarları ile bilgisayarınıza kurduğunuzda, İnternette bir torrent dosyasına her eriştiğinizde uTorrent otomatik olarak başlıyor. Temel kullanım yani video ve film indirmek için yapmanız gerekenler bu kadar!

uTorrent film indirme programı kurulumu ve torrent sistemi hakkında detaylı bilgi için bu videoyu izleyebilirsiniz.

uTorrent Kullanarak Nasıl İndirilir?

İndirmek istediğiniz filmin torrent dosyasını indirip uTorrent ile açmanız gerekiyor. Bu dosyalar .torrent uzantılı dosyalardır ve internette torrent dosyaları verilen birçok site bulunmakta.

Torrent dosyası oldukça fazla olan website: yts.mx indirmek istediğiniz filmi bulabilir ve uTorrent ile kolayca indirebilirsiniz.

uTorrent Dezavantajları - uTorrent Film İndirme Programı İndir

uTorrent, birçok kişi tarafından en iyi film indirme programı olarak kabul edilse de dezavantajı göz ardı edilmemelidir. Torrent yöntemi ile film indirmek için önce bir torrent programı (örnek: uTorrent) indirip kurarsınız. Daha sonra indirmek istediğiniz filmin torrent dosyasını internette bulup indirmeli ve uTorrent programına atmalısınız.

Ancak her ne kadar hem bilgisayarınız da hem de uTorrent programının kendi içinde antivirüs olsa da torrent ile film, oyun vs indirmek tehlikelidir. Özellikle son zamanlarda torrent kaynaklı virüs bulaşması problemleri artmıştır. Bu yüzden torrent sistemini bilgisayar bilgisi az olan kişilere önermiyoruz.

3. VDownloader: En İyi Ücretsiz Youtube ve Film İndirme Programı

VDownloader, YouTube'da dahil olmak üzere herhangi bir siteden video indirmeyi sağlayan ödüllü bir yazılımdır. VDownloader herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmadan kendi sitesinden güvenli bir şekilde kolayca indirebileceğiniz bir programdır.

En İyi Film İndirme Programı - VDownLoader
Windows için En İyi Film İndirme Programı - VDownLoader

Kullanışlı bir ara yüze sahip olan VDownloader ücretsiz film indirme programıdır. Program indirmek istediğiniz dizi, film, müzik veya videolar için birden çok indirme seçeneği sunarak daha pratik ve daha hızlı indirme yapmayı sağlıyor.

VDownloader'in mobil uygulaması bulunmuyor sadece masaüstü (pc) programları bulunuyor. Ancak hem Windows hem de Mac versiyonlarının bulunduğunu belirtelim.

Diğer yandan VDownloader'i çekici yapan özelliklerinden biride indirmek istediğiniz filmi farklı video formatlarına dönüştürebilme özelliğine sahip oluşudur. VDownloader ile dilediğiniz formatta indirme yapabilir, cihazınıza uygun formata dönüştürebilirsiniz. VDownloader bu özelliği ile listemizde üçüncü sırada olsa da onu en iyi film indirme programı olarak gören milyonlar var! Kaç program bilgisayarınıza indirdiğiniz bir filmi telefonunuzda çalışabilecek bir formata dönüştürebilir ki? Tatil öncesi telefonunuza uygun formatta dönüştürdüğünüz filmleri yolculuk boyunca keyifle izleme imkanı sunan VDownloader, film indirme adına her şeyi tek başına yapıyor. Üstelik tamamen ücretsiz!

VDownloader Film İndirme Programı İndir

Windows veya Mac bilgisayarınız var ve ortalama bir bilgisayar kullanıcısı olarak sizi uğraştırmayacak bir film indirme programı arıyorsunuz. Yeri gelecek mp3 indireceksiniz, yeri gelecek 4K gibi yüksek bir kalitede film indireceksiniz. O halde aradığınız en iyi film indirme programı VDownloader.

4. uGet: En İyi Linux Film İndirme Programı

en iyi film indirme programı - uGet
En İyi Linux Film İndirme Programı - uGet

uGet çoklu bağlantı indirmeleri, tarayıcı entegrasyonu, toplu indirme, indirme kategorileri, indirmeleri duraklat/devam ettir özelliği, otomatik klasör oluşturma, çoklu protokoller ve Youtube videoları indirme gibi özelliklere sahip olan uGet, Windows, BSD, mobil telefon (Android) ve Linux ile uyumlu bir film indirme programıdır.

Kolay kurulumu, kullanışlı ara yüzü ve ücretsiz oluşuyla kullanıcıdan tam not alan hızlı indirme programı uGet ile dilediğiniz filmi kolayca indirebilirsiniz.

uGet Film İndirme Programı İndir

uGet, oldukça hafif bir programdır. Firefox, Google Chrome, Opera, Vivaldi ve tüm Chromium tabanlı tarayıcılarla uyumlu bir tarayıcı eklentisi vardır. Bu eklenti sayesinde web sayfaları üzerindeki herhangi bir video içeriği indirebilmenize imkan tanır.

5. VidMasta Film İndirme Programı

En İyi Film İndirme Programı
VidMasta Film İndirme Programı

VidMasta kolay kurulum ve kullanışlı arayüze sahip olan film indirme programlarındandır. Tek dezavantajı türkçe dil desteği bulunmaması. Ancak çeviriyi kullarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Program içerisinde arama butonundan aradığınız filmi aratarak 720p, 1080p gibi HD formatlar ile indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan VidMasta ile film indirmeyi deneyin!

VidMasta Film İndirme Programı İndir

VidMasta, film/dizi izlemek ve indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir film indirme programıdır. Güçlü bir arama motoru bulunur ve filmlerin altyazılarını da indirmenize imkan verir.

6. Viddly: YouTube Film İndirme Programı

Viddly Film İndirme Programı
YouTube Film İndirme Programı: Viddly

Kolay kullanımı ve kullanışlı arayüzü ile Viddly ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Viddly ile YouTube içeriklerini kolayca indirebilirsiniz. Yerleşik arama özellliği bulunan uygulama, hızlıdır üstelik bilgisayarınızda çok az yer kaplayacak küçük boyuttadır. Viddly ile full HD, 4K ve 8K videolar desteği bulunan videoları indirebilir hatta mp3 formatına dönüştürebilirsiniz. Uygulama içerisinde oynatma listesi indirebilir istediğiniz formata döüştürebilrsiniz. Vİddly ile video öncesi çıkan can sıkıcı reklamlardan kurtulmak mümkün!

Viddly YouTube Film İndirme Programı İndir

Viddly, en iyi YouTube film/video indirme programlarından biridir. Viddly ile Full HD, 4K ve 8K filmleri/videoları kolayca indirebilirsiniz. Viddly programının ücretsiz sürümü ile full HD kalitesinde indirme yapabiliyorken ücretli sürümünde 4K ve 8K indirme yapabilirsiniz.

Ücretli sürümün diğer önemli avantajları olarak; YouTube oynatma listesi veya kanal videolarını indirme, YouTube canlı yayın indirme, aynı anda 2 cihazda lisanslı olarak kullanabilme ve reklam olmayışı sayılabilir.

7. AnyMP4 Film İndirme Programı

Film-Indirme-Programi-Anymp4-Video-Downloader-
Film İndirme Programı - Anymp4 Video Downloader

YouTube, Dailymotion ve Facebook gibi birçok siteden video indirebilmenizi sağlayacak, kullanımı kolay film ve video indirme programıdır AnyMP4. Ücretli bir programdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz sitelerde bulunuyor.

Ekran kaydetme, herhangi bir filmi süper yüksek kalitede MP4, AVI, FLV, WMV, MOV, MKV, M4V gibi 4K UHD ve 1080p HD videoya kopyalama, 4K videoyu ve 1080p HD videoyu yüksek çözünürlüklü görüntü ve video kalitesiyle oynatma ve videoyu istediğiniz formata dönüştürebilme özelliklerine sahiptir. AnyMP4 ile videolarınızı iPhone veya android telefonlarınıza uygun formata dönüştürebilirsiniz. Toplu indirmeler yapabilir veya duraklat/devam ettir özelliği ile durduğunuz videonuzu daha sonra tekrar oynatabilirsiniz.

AnyMP4 Film İndirme Programı İndir

AnyMP4 ; Dailymotion, Facebook, BBC, TED, Vevo, CBS, Vimeo, Metacafe ve daha birçok siteden video indirmenize yardımcı olacak video/film indirme programlarından biridir.

Ayrıca bu video/film indirici program, filmlerinizi/videolarınızı MP4, AVI, MOV, MKV, FLV, 3GP, WMV vb. tüm popüler video formatlarına dönüştürebilir. Böylece indirilen videoları/filmleri tüm cihazlarda izleyerek keyfini çıkarabilirsiniz.

8. Apowersoft Film İndirme Programı

Birçok siteden video indirebilen veya kaydedebilen program, HTTP, FTP, RTMP ve diğer multimedya aktarım protokollerine uygun videoları da indirmeyi sağlar. Eş zamanlı olarak birden fazla videoyu indirebilir kısa sürede birçok videoyu indirebiirsiniz. Ayrıca Apowersoft videolar çekebilir, herhangi bir platformda paylaşabilirsiniz. Ekran kaydı yapabilme özelliği ile bir adım ileride Apowersoft!

Apowersoft Film İndirme Programı İndir

Yaptıkları yazılımlarla dijital dünyada oldukça tanınan Apowersoft firmasından bir başka program daha.

HD ve 4K film (veya video) indirebilen bu program, bir yandan filmi indirirken bir yandan da filmin dosya uzantısını değiştirebiliyor. Video dönüştürmek isteyenler için MP4, FLV, 3GP, MP3 gibi yaygın olarak bilinen birçok formatı destekliyor.

9. KeepVid Online Video ve Film İndirme Sitesi

KeepVid, dünya çapında bilinden film indirme programlarından biridir. KeepVid ile çevrim için video koleksiyonu oluşturabilir ve daha sonra indirebilirsiniz. Ayrıca Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube gibi platformlardan video indirme ve mp3 formatına dönüştürmeyi sağlar.

Instagram ve twitter gibi popüler platformlardan dilediğiniz videoyu indirebilir ve mp3 formatına dönüştürerek telefonuzun zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

KeepVid Online Film İndirme Sitesi

Oldukça bilinen online film/video indirme sitelerinden biri olan KeepVid birçok özelliğe sahip.

YouTube, Facebook, Instagram, Twitter gibi bilinen siteler dahil yüzlerce siteyi tanıyor ve yapıştırdığınız linkteki filmi/videoyu bulup indirebiliyor. Dilerseniz videoları mp3 formatına dönüştürerek müzik olarak indirmenize imkan veriyor.

Üstelik sadece bir websiteden bahsediyoruz, program kurma derdi yok!

Film İzleme ve İndirme Uygulamaları [2021]

Özellikle yabancı diziler ve Netflix dizileriniz internetten bulmak izlemek veya indirmek zor denilebilecek durumlardan biridir. Yabancı diziler çoğu zaman özel platformlarda yayınlanır ve belirli bir ücret karşılığında abonelik almanız karşılığında izleyebilirsiniz. Burada hem severek takip ettiğiniz yabancı dizileri izleyebilmenizi hemde indirmek istediğiniz filmi android cihazınıza indirebilmenizi sağlayacak 5 uygulama derledik. Ben online izleyenlerdenim bu yüzden favorim dizilla😀 Dizilla ile yeni sezonda yayınlanan veya eski dizileri bulmak oldukça basit. Ayrıca film kategorisi de bulunuyor. Sizde kendinize en uygun uygulamayı seçerek filminizi izlemeye başlayabilirsiniz!

Bunu biliyor muydunuz?

Nijerya'da ayda ortalama 200-250 film çekiliyor. Filmler genellikle 5-10 bin dolar bütçe ile bir hafta içinde çekilip yayınlanıyor.

1. Dizilla: En İyi Ücretsiz Online Film İzleme Uygulaması!

Android telefonlarınıza indirerek ücretli platformlarda da yayınlanan diziler veya filmler olmak üzere birçok filmi online bir şekilde uyulama içerisinde aratarak bulabileceğiniz uygulamadır. Play store üzerinden arama yaptığınızda uygulamayı bulamazsınız. Apk dosyasını indirerek telefonunuza kurmanız gerekiyor.

Android için apk dosyasını da burada paylaşıyoruz. Güncel filmleri ve dizileri bulabileceğiniz Dizilla'yı bizde denedik ve memnun kaldık. Ücretsiz olması, kolay bir arayüze sahip olması, dil seçeneği ve alt yazı seçeneğinin de bulunması uygulamayı listemizin ilk sırasına taşıdı.

2. VidMax

Play store'dan kolayca bulabileceğiniz VidMax, içeriğinde birçok film bulunuyor. Bu filmleri 480p ve 720p çözünürlüklerde indirerek izleyebiliyorsunuz. Ancak söylemeden geçmek olmaz buradada can sıkıcı reklamlar bulunuyor. Ancak içerik zengin ve güncel tutulmaya çalışmış. Bu nedenle ön yargılı olmadan indirip denemenizi tavsiye ediyoruz. Diğer uygulamalar ile kıyaslarsak hem oynatma hem indirme özelliği bulunmuyor. Buradan seçtiğiniz filmi indirip telefonunuzda entegre bir uygulama ile izleyebiliyorsunuz.

VidMax, play store üzerinden indirilebilen bir uygulamadır. Android telefonlarınıza kolayca indirip kurabilceğiniz bu uygulama ile ayrıca izlemek istediğiniz filmi indirebilirsiniz.

3. Pop Corn Time

Popcorn Time bir BitTorrent istemcisidir. Torrent istemcisinden videoları indirirken eş zamanlı olarak videoları oynatmayı da sağlar. Program içerisinde çeşitli filmlerin ve dizilerib bulunduğu kategoriler bulunuyor. Buradan zevkinize uygun kategoriyi seçerek istediğiniz filmi aratabilirsiniz. İndirebilir veya online izleyebilirsiniz. 

Bir internet bağlantısı tüm sorunu çözüyor. İnternetinizin bulunması halinde online olarak indireceğiniz Pop Corn Time ile herhangi bir filmi veya Tv dizisini bir yandan oynatabilir diğer yandan indirebilir hatta kendinizi bir katalog oluşturarak sevdiğiniz filmleri sırasıyla indirebilirsiniz. Kendi kataloğunuzu oluşturun ve istediğiniz zaman indirin ve izleyin. İster çevrimiçi izleyin ister çevrimdışı!

En İyi Film İndirme Uygulaması - Pop Corn Time
Film İndirme Uygulaması - Pop Corn Time

Pop Corn Time indirdiyeniz VPN ile ilgili bir uyarı alırsınız burada onay vermeden 'Continue' ile devam edin. Devletin yasakladığı sitelere VPN ile girilir. Bu uyarı size VPN açmanız için verilen bir uyarı. Dikkate almayarak devam edin. Onay vermeyin ve mail yazmayın!

Popcorn Time, izleyicilerinin dizileri ve filmleri Full-HD olarak izleyebilmesi için önemli kaynaklardan yüksek kalitede videoları bulmak adına webde sürekli arama yapıyor. Bu şekilde filmleri ve dizileri en yüksek kalitede izleyicinin hizmetine sunuyor. Üstelik altyazı ve dil seçenekleri ile!

Bir Film izleme ve indirme uygulaması olarak geliştirilen Pop Corn Time, 44 farklı dil seçeneği sunuyor ve Linux, macOS, Microsoft Windows ve Android işletim sistemlerine uygundur. Ayrıca program HTML, JavaScript, Node.js ve CSS kodları ile yazılmıştır.

4. uTorrent : En İyi Torrent Film İndirme Uygulaması

Muhteşem diyebileceğimiz özelliklere sahip olan indirme programı uTorrent'in android sürümü play'de bulunuyor. Bilgisayarda yapılabilecek indirmelerin birçoğunun cep telefonları ve tabletlerde de yapılabilme imkanı sunuyor.

uTorrent, Play Store'da 100 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan android torrent indiricisidir. µTorrent, BitTorrent hyper dağıtım iletişim protokolünü kullanarak dosyaları hızlı indirme imkanı sağlar. Program ile hızlı ve kolayca istediğiniz videoyu, filmi veya müziği indirebilirsiniz.

uTorrent'in android cihazlar için kullanıma sunduğu program play store üzerinden indiriliyor. Güzel sade bir tasarıma sahip kullanışlı bir arayüzü var ve dosyaları doğrudan telefonunuza indirme ve paylaşabilme imkanı sunuyor. Diğer yandan indirmelerde hız ve boyut sorunu yaşamıyorsunuz. Entegre müzik ve video oynatıcılar ile indirdiğiniz videoları ve müzikleri izleyebiliyor veya dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca BitTorrent lisanslı içerik paylaşan platformlardan ücretsiz müzik, film ve videolar indirebiliyorsunuz ve birden fazla dosya indirdiyseniz tamamını çalma listenize ekleyebiliyorsunuz.

5. Movie Downloader

Play store üzerinden indirerek android cihazlarınıza kurabileceğiniz Movie Downloader, çeşitli filmlerin bulunduğu bir uygulamadır. Bu uygulamada yine sadece içerisinde bulunan filmleri 720p ve 1080p çözünürlükte indirme imkanı sunuyor. Ancak bu uygulamada yine sadece filmlerin indirilmesine odaklı tasarlanmış bir uygulama. Sadece indirebiliyorsunuz. Video oynatma özelliği bulunmuyor. Bu uygulama ile filmleri 1080p gibi daha yüksek çözünürlükte indirme olanağı bulunduğundan, android için en iyi film indirme uygulamaları arasında yerini aldı.

Bunu biliyor muydunuz?

Hollywood filmlerinde ortalama bütçenin 60 milyon dolar olduğunu biliyor muydunuz?

Film izlemek oldukça keyifli bir aktivitedir. Ancak vizyona giren filmleri izleyebilmek için belirli bir bütçe gerekir. Filmler vizyona girdikten sonra maliyeti nedeniyle izleyemeyenler veya sinemalara gitmek için yeterli vakti olmayanlar için filmi online izlemek veya indirmek güzel bir alternatiftir. Ancak bu alternatifi de değerlendirebilmek için belirli yolları ve yöntemleri izlememiz gerekiyor. Örneğin webde yaptığımız aramalar sonucundan tıkladığımız bazı sitelerde virüs bulunuyor. Diğer yandan online izlerken karşımıza can sıkıcı reklamlar filmi izlerken sürekli çıkmaya devam ediyor. Keyifli bir film seansı için filmi indirmek en doğru çözümdür. Bu şekilde birkaç filmi indirip dilediğiniz zaman reklamsız ve sorunsuz izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken film indirme programı indirip kurarak, web üzerinden bulacağınız güvenilir bir siteden programı kullanarak indirmek!

Günümüzde film indirmek dışında sunulan diğer bir alternatif de Android telefonlar için film indirme/izleme uygulamaları. Bu uygulamaları kullanarak filminizi telefonunuzdan online izleyebilir veya indirebilirsiniz. Makalemizde bilgisayarınızda kurarak kullanabileceğiniz programların yanı sıra Android mobil telefonlarınıza indirip kolayca film izleyebileceğiniz uygulamalar da bulunuyor. Dilediğiniz programı seçerek filminizi indirebilirsiniz. Programlar günceldir. Sorunsuz çalışan bu programları derlerken, kurulum ve arayüzü dikkate alarak, sizler için en ideal film indirme programı ve android telefonlar için film indirme/izleme uygulamalarını seçmeye özen gösterdik.

Film indirme programı ve uygulamalarını derlediğimiz yazımızda, en iyi 9 film indirme programı ve bazı uygulamaları inceledik. Sizler de yorum aşağıdaki yorum alanından tecrübelerinizi yazabilir veya kullandığınız film indirme programı ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Film indirme programınızı edindikten sonra en iyi filmler sayfasından film önerisi almayı unutmayın 😉

İncele10 Yazar Kutusu Profil Görselimiz
İncele10 Editör Ekibi

Doğrudan satın alma önerileri ile hayatı kolaylaştırıyoruz. Sonuçları kolayca karşılaştırabilmeniz için araştırmacılarımız, bağımsız incelemeler için her gün yeni ürünler seçiyor.

Reklamsız. Sadece gerçek testler.

Tek yapmanız gereken en iyiler arasından seçim yapmak.

LinkedIn
Bir cevap yazın