Hakkımızda

2019 Eylül'ünde Levent Ekinci ve ekibi tarafından kurulan, ürün karşılaştırmaları, kapsamlı incelemeler ve satın alma rehberi niteliğinde yayın yapan İncele10, bugün Türkiye'nin bu alandaki öncü platformu olmuştur.

Google, Microsoft, Apple ve diğerleri gibi garajda kurulan dünyanın en büyük şirketlerinden biri değiliz! Hatta şirket bile değiliz.

Biz, birkaç gençten oluşan inceleme meraklısı bir ekibiz. Her birimiz hayatlarımıza profesyonel mesleklerimizi icra ederek devam ediyoruz.

Bir araya gelerek -ülkemizde büyük bir eksiklik olan- "kaliteli bir inceleme platformu" oluşturmak, güncel incelemeler ile bu platformu beslemek ve böylelikle katma değer oluşturmak istedik.

İncele10 | Türkiye'nin Satın Alma Rehberi

Yayınladığımız içerikler sadece ürün incelemelerini içermekle kalmıyor, aynı zamanda size, kapsamlı bir satın alma rehberi de sunuyor.

incele10 logo - masaüstü

Günün sonunda ortaya "değer" koyabileceğimiz bu alanda, aldığımız iyi eğitimlerin ve araştırma-inceleme merakımızın bizi cesaretlendirdiğini söyleyebiliriz.

Kategoriler

Bir insanın tüm alanlarda ürünleri inceleyerek bize tercih yapmada yardımcı olması mümkün değildir. Çünkü her insanın ilgi alanları farklıdır. İlgi alanımızın dışında olan bir ürünü ne kadar iyi inceleyebiliriz ki?

Birkaç kategoride yayın yaparak başladığımız bu yolculukta, aramıza katılarak bu platformu Türkiye'nin satın alma rehberi yapmaya niyetlenmiş inceleme meraklıları ile artık çok daha fazla kategoride yayın yapabiliyoruz.

İncele10 platformundaki her bir içerik, onlarca saat süren araştırmalar sonunda ortaya çıkıyor. Üstelik yeni çıkan ürünleri incelemelere dahil etmek için içerikleri sürekli güncelliyoruz.

İncele10 Sosyal Medya Kapak Görseli

Sosyal medya hesaplarınızdan içerikleri paylaşmanız, daha fazla insanın incelemelerden haberdar olmasını ve faydalanmasını sağlayacaktır.

Herhangi bir sebeple bize ulaşmak isterseniz, iletişim sayfasındaki formu doldurabilir veya bizimle sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.